Digitális médiaműveltség

kid-7068906

A válás

2024.03.11.

Manapság minden második házasság válással végződik, így igen sok gyerek érintett. Nem a gyerek akarta a válást, ő akaratán kívül sodródik ebbe bele, és lesz résztvevője, és bármennyire is igyekszünk, ez stresszhelyzet, krízishelyzet, sok a feszültség, összezavarja a gyermeket, de nem szükségszerű az, hogy súlyosan sérül, vagy traumatizálódik. Elég sok kérdés felmerül, ha a válásra és a gyerekekre gondolunk. Ezekből igyekeztem összeszedni sok fontos, gyakran felmerülő kérdést.

Megnézem

Eseménydús februári hónap a Tállya utcai óvodában.

2024.03.09.

Február elején a közlekedés, közlekedési eszközök témájú hét kapcsán egy Méhecske csoportos kisfiú apukája egy robogót és egy saját készítésű versenyautót mutatott be az óvodába járó gyermekeknek. Egy kisebb előadást tartott a járművek felépítéséről, működéséről. Legnagyobb örömükre, a gyerekek ki is próbálhatták a járműveket, megnézhették közelebbről, bele is ülhettek.

Megnézem