Honlap testreszabása
készítette a honlap.hu


Digitális médiaműveltség

dij

„Gyermeki lét, gyermeki sorsok” pályázat

2022.12.10.

Az Érdi Kincses Óvoda e-mailben kapott pályázati felhívást a Korczak Tisztelőinek Baráti Körétől. 2022-ben a társaság Janusz Korczakra emlékezik, ezért a gyermekvédelem nagy alakjának halála 80. évfordulója alkalmából pályázatot hirdetett óvodás, általános iskolás, középiskolás gyermekek, gyermekvédelmi gondozásban élők, azok nevelői, tanárai, és egyéb a gyermekvédelemmel valamilyen kapcsolatban állók számára.

Tovább
zold ovi logo

Eredményekben gazdag november

2022.12.10.

Az Érdi Kincses Óvoda 2022 novemberében három elismerésben részesült pályázati eredményei alapján. Örömmel adunk hírt arról, hogy az Érdi Kincses Óvoda székhelye (Edit utca 3.) és az Érdi Kincses Óvoda Ófalusi Tagóvodája elnyerte a Zöld Óvoda címet. Kollégáink lelkiismeretesen és lelkesen, az elektronikus feltöltés akadályait hatékonyan leküzdve sikeresen nyújtottak be pályázati anyagot Zöld Óvoda cím elnyerésére. Ez mellett az Érdi Kincses Óvoda és tagóvodái sikert arattak egy gyermekvédelmi pályázaton is.

Tovább
zold ovi logo

Eredményekben gazdag november

2022.12.10.

Az Érdi Kincses Óvoda 2022 novemberében három elismerésben részesült pályázati eredményei alapján. Örömmel adunk hírt arról, hogy az Érdi Kincses Óvoda székhelye (Edit utca 3.) és az Érdi Kincses Óvoda Ófalusi Tagóvodája elnyerte a Zöld Óvoda címet. Kollégáink lelkiismeretesen és lelkesen, az elektronikus feltöltés akadályait hatékonyan leküzdve sikeresen nyújtottak be pályázati anyagot Zöld Óvoda cím elnyerésére. Ez mellett az Érdi Kincses Óvoda és tagóvodái sikert arattak egy gyermekvédelmi pályázaton is.

Tovább