Érdi Kincses Óvoda, Edit utca - Találkoztunk Vadadi Adriennel

Vadadi Adrienn óvodásoknak szóló író-olvasó találkozójára kaptunk meghívást a Városi Csuka Zoltán Gyermekkönyvtártól. Mindig szívesen megyünk a könyvtárba, mert ott csoda dolgok történnek.

November 10-én a Városi Csuka Zoltán Gyermekkönyvtár szervezésében részt vehettünk egy interaktív író-olvasó találkozón Vadadi Adrienn meseíróval, aki számos gyerekkönyvet írt már, kifejezetten az óvodás gyermekek számára. (Örökké óvodás maradok; Leszel a barátom? Dorci, a legkisebb óvodás; Ünnepelj velünk!...stb.)
A Napraforgó csoportosok elragadtatással figyelték az író nénit, akinek ismerős történeteit már hallhatták és büszkén vitték haza az általa dedikált mesekönyvüket. Az óvónőből lett írónő nem hazudtolta meg önmagát, remekül értett a gyerekek nyelvén és mozgásos-énekes, játékos részekkel tette izgalmasabbá, közvetlenebbé a felolvasást.
Reméljük, lesz még alkalmunk találkozni vele máskor is. Addig is szívesen lapozzuk, olvassuk könyveit.

Mészáros Éva

További képek a galériában megtekinthetőek.