Ófalusi Tagóvoda - Decemberi programjaink

Decemberben ellátogatott hozzánk a Mikulás illetve idén is megrendezésre került az Adventi vásárunk.

Mikulásvárás: Az idei évben is csak a csoportszobák ablakaiból köszönthettük a Mikulás bácsit. Miután a Mikulás bácsitól elköszöntünk, egy közös óvodai program keretében Rudolf a piros orrú rénszarvas mese került vetítésre. Az ajándékcsomagok eközben ott lapultak a gyermekek ovis zsákjában.

Adventi vásár: Hagyományosan, idén is az óvoda dolgozói készítettek apróbb tárgyakat, ajándékokat karácsony témában. Ezeket a kis angyalkákat, hóembereket vagy karácsonyfa díszeket jelképes összegért megvásárolhatták a szülők. Óvodánk bejáratánál állítottunk fel egy polcos szekrényt, így a gyermekükért érkező szülők így vásárolhattak.

Ófalusi Tagóvoda óvodapedagógusai

További képek a galériánkban megtekinthetőek.