Ófalusi Tagóvoda - Októberi programjaink

Ez a hónap is sok izgalmat tartogatott a gyerekeknek. Muzsikás Péterrel közösen énekelhettek, táncolhattak és tanulhattak az állatokról. A Fő téren akadálypályákon haladva tanulhattak a biztonságos közlekedésről illetve a Tökjó hét során sok finomságot készítettünk és kóstoltunk közösen.

Állatok Világnapi színház: Muzsikás Péter látogatott el hozzánk, aki fergeteges hangulattal közelebb hozta a gyermekek számára az állatokat. Mozgásos-utánzásos feladatokkal, hangszerek kipróbálásával a zenéhez is közelebb kerülhettek a gyerekek.

Biztonságos Óvoda Program: Az ORFK szervezésében és megrendezésében óvodánk nagycsoportos gyermekei, részt vettek a Fő téren megrendezésre kerülő programokon. Ezen a napon a gyermekek sok új és hasznos ismerettel gazdagodtak, ami őket is segítheti a biztonságosabb közlekedésben. Ügyességi pályákon keresztül, nagymozgásos eszközökkel, ki is próbálhatták az elsajátított ismereteiket.

TÖKJÓ hét: Erre a hétre nyílt napot is terveztünk az ütemtervünkbe, mint hagyományos egészségnap, de sajnálatos módon, már a szülők nem vehettek részt a programon. A gyerekekkel közösen az egészség jegyében csalamádét, almakompótot, sütőtökös süteményeket, mártogatósokat készítettünk. Sok kézműves technikával, feladattal gazdagítottuk a programot. A zöldségek felhasználásával  készített produktumokat, mint pl. alma süni, répa autó, el is fogyaszthatták a gyerekek. A hetünk lezárásaképpen közösen faragtunk sütőtököket.

Ófalusi Tagóvoda óvodapedagógusai

További képek a galériánkban megtekinthetőek.

falu zenes eloadas 1fb_img_1639472350825