Ófalusi Tagóvoda - "Tehetsz méh többet"

Rajzpályázatra jelentkeztünk.

A Pannon Értéktár Zrt. "Tehetsz méh többet" rajzpályázatot hirdetett 3-7 éves gyerekeknek, hogy ezzel is felhívják a figyelmet a méhek védelmének fontosságára. Óvodánkban két gyermek készített rajzot.
"Az óvodások egyénileg vagy csoportosan készíthetnek rajzokat a pályázatra, három témában.
- Méhek zümmögnek a kertben.

- Szeretjük a mézet!
- Mi lenne velünk méhek nélkül?

Fődíj: 1 mázsa magyar termelői méz: A pályázaton nyert tíz szerencsés óvoda 2022-es mézfogyasztását egyenként 100-100 kg magyar termelői mézet a Tehetsz méh többet program biztosítja. A rajzokat kiállítjuk a Magyar Természettudományi Múzeumban a nyertes óvodák és készítőik nevének feltűntetésével , valamint bemutatjuk  az Apáczai Tudástárban, és a kampány honlapján." www.tehetszmehtobbet.hu "

Forrás: https://www.tehetszmehtobbet.hu/wp-content/uploads/2022/01/rajzpalyazat-felhivas.pdf

falu rajzpalyazat

falu mehecske