Tállya Tagóvoda – Látogatás a Tropicariumba és „Húsvétolás” az óvodában

Óvodánk a Tropicariumba látogatott a Víz világnapja alkalmából.

Március utolsó napján óvodánk mindhárom csoportja vonatra szállt, hogy a Camponába utazzon megtekinteni a Tropicarium élővilágát. A gyermekek nagyon élvezték a vonatozást, majd a halak, cápák látványát. Mindenki nagy kedvence volt a rájasimogató, ahol szinte az összes gyermek megérintette a rája selymes tapintású testét.

Hamarosan megérkezett a Húsvét, melyet április negyedikén ünnepelt óvodánk. A fiúk locsolóverssel, kölnivel készültek az ünnepnapra, a kislányok helyes kosaraikba helyezett csokitojásokkal, csokinyuszikkal hálálták meg a locsolást. A nap fénypontja a gyermekek számára a húsvéti ajándékok megkeresése volt, melyet a nyuszi gondosan elrejtett óvodánk különböző pontjain. A gyermekek izgatottan, kacagva szaladtak az udvaron, mígnem az összes szebbnél-szebb ajándékot és finomságot megtalálták.

Szabó Ágnes – Méhecske csoport

További képek a Galériában: https://www.kincsesovoda.hu/galeria-tallya/