Tállya Tagóvoda – Látogatás az Érdi Földrajzi Múzeumba

A Süni csoport ellátogatott az Érdi Földrajzi Múzeumba.

Városi tömegközlekedéssel utaztunk fel Érd központjába. Ott megnéztük a Főteret, megbeszéltük, hogy milyen zászlók lengedeznek ott, és legnagyobb örömünkre megszólalt a zenélő óra.
A múzeumban már vártak minket, ugyanis előre bejelentettük látogatási szándékunkat.
Az Érdi Helytörténeti Kiállítást tekintettük meg. A gyerekek rendkívül érdeklődőek és figyelmesek voltak, korosztályukból adódóan az ott kiállított állatok látványa volt a legizgalmasabb számukra, de nagycsoportosaink a térképek és a földgömbök láttán is elámultak.
Elmondásuk szerint mindenki először volt ebben a múzeumban, és nagyon sokan még soha nem voltak múzeumlátogatáson sem.
Közel két órát tartózkodtunk a múzeumban, majd busszal visszajöttünk az óvodába.

Dakó Hajnal – Süni csoport

Címkék: