Tündérkert Tagóvoda - A víz világnapja

Április 22-én került megrendezésre A víz világnapja a Tündérkert Tagóvodában. Az egy délelőttöt átölelő, udvaron szervezett és több állomásból álló feladat sorozatban a gyermekek ügyességi pályán próbálhatták ki magukat.

Április 22-én került megrendezésre A víz világnapja a Tündérkert Tagóvodában. Az egy délelőttöt átölelő, udvaron szervezett és több állomásból álló feladat sorozatban a gyermekek ügyességi pályán próbálhatták ki magukat, ismereteket szerezve a vízi közlekedésről, illetve vizeink megóvásáról és tisztításáról. Előzetesen csoportos szinten ismeretterjesztő mesefilmet láthattak a víz körforgásáról és kézműves tevékenység keretein belül, különféle technikák alkalmazásával tutajokat készítettek, melyeket maguk engedhettek vízre.

Biácsi Bettina