Tündérkert Tagóvoda - Farsangi ünnepség

Mind a négy csoportunkban megtartottuk a farsangot, amelyek alkalmával játékos vetélkedőkön és ügyességi feladatokon próbálhatták ki magukat a gyerekek.

Február révén az óvoda farsangi mulatságra is beöltözött. Mind a négy csoportunkban megtartottuk a farsangot, melyek alkalmával játékos vetélkedőkön és ügyességi feladatokon próbálhatták ki magukat a gyerekek. Volt „eszem-iszom, dínom-dánom”, zene, tánc, és leginkább sok nevetés. A farsang napjára is több mókás fotózásra alkalmas keret született. A gyerekek bohócok és háromfejű sárkány bőrébe bújhattak. A farsangi készülődés az újrahasznosítás jegyében is telt, az ügyességi játékok elkészítésénél, és a csoportszintű kézműveskedésnél figyeltünk arra, hogy a kidobásra szánt dolgok új értelmet nyerjenek.

További képek a galériában megtalálhatóak. https://www.kincsesovoda.hu/galeriatunderkert/

Biácsi Bettina