Tündérkert Tagóvoda - Februári interaktív foglalkozások

Óvodánk csoportjaiba február hónapban több interaktív foglalkozást tartó közösség is látogatását tette.

A hónap első látogatója az Ingó-bingó közösség volt Páll Évivel, mely a gyerekeket népi játék, tánc és zene alapú élmény foglalkozásra invitálta. A gyerekek népzenére próbálhatták ki magukat a néptánc alapjain, népi gyermekjátékokkal és énekekkel karöltve. A hagyományőrzővé nevelő, csokorba rendezett foglalkozás boldog és felhőtlen hangulatban telt minden csoportban.

Tiszteletét tette a már gyakori vendégnek számító Budakeszi Vadaspark is. Az állatok és élőhelyeik, a külső világ megismerésére szolgáló interaktív foglalkozásaik mindig nagy szenzációnak örvendenek a gyerekek körében, kiváltképp mert minden alkalommal egy élő állat is ellátogat velük az óvodánkba.

Utolsó héten a csoportok látogathattak el az érdi zenei-könyvtárba, amely most télbúcsúztató és tavaszköszöntő interaktív zenés-verses foglalkozást kínált a gyermekek számára. A gyerekek megismerkedhettek a kiszebáb égetés történetével, megannyi állat bőrébe bújhattak mókás álarcoknak köszönhetően, hallhattak a messzi, meleg tájakon élő állatokról és megcsodálhatták a kertben nyíló számos, tavaszt váró hóvirágot is.

További képek a galériában megtalálhatóak. https://www.kincsesovoda.hu/galeriatunderkert/

Biácsi Bettina