Tündérkert Tagóvoda - Házhoz jönnek az állatok

A Kincses Óvoda Tündérkert Tagóvodáját november hónapban második alkalommal látogatták meg a Budakeszi Vadaspark négylábú lakói. Az Utazoo Minizoonak köszönhetően hüllők is tiszteletüket tették a gyerekeknél.

Első alkalommal az interaktív foglalkozás mellett a csoportok megismerkedhettek Nudlival, a kis vadászgörénnyel, második látogatásukkor pedig Pöfivel, a sündisznóval. Tervek szerint januártól folytatódnak az ismeretterjesztő és természetkedvelővé nevelő látogatások, melyek óriási szenzációnak örvendenek mind a gyermekek és mind a felnőttek részéről. De nem csak emlős állatok jártak az óvodában. Az Utazoo Minizoonak köszönhetően hüllők is tiszteletüket tették a gyerekeknél, és az ékszerteknős mellett lehetőségük nyílt megismerkedni a szakállas agámával, megsimogatni egy király pitont és kezükbe venni egy boát is.

További képek a galériában megtalálhatóak. https://www.kincsesovoda.hu/galeriatunderkert/

Biácsi Bettina

Címkék: