Tündérkert tagóvoda-Látogatás a Budakeszi Vadasparkba

Óvodánkban az elmúlt tanév minden hónapjában tiszteletét tette a Budakeszi Vadaspark Állatakadémiája.

A csoportszobákban tartott, évszakkal és jeles napjainkkal megegyező témájú interaktív foglalkozások mindig nagy népszerűségnek örvendenek a gyermekek körében. Ezúttal azonban a csoportok tehettek látogatást a vadasparkban. Buszos kirándulás keretein belül egy hosszú délelőttöt töltöttünk el barangolással és felfedezéssel az állatkertben, ahol a ház körüli állatok- és vadon élő állatok mellett, a csoportok egy újabb interaktív foglalkozáson vehettek részt, ezúttal a természetben. Teljes közelből tanulhatták és tapasztalhatták meg a fák és növények szaporodását, a természet és az állatok közreműködésével. Végezetül pedig megsimogathatták Zselét, a vadászgörényt.

További képek galériánkban megtekinthetők: