Tündérkert Tagóvoda - Tűzoltók a Tündérkertben

Március hónapban Szomjoltóság tűzoltói látogattak el a Tündérkert Tagóvodába. Az interaktív foglalkozás keretein belül a gyermekek tűzoltó ruhába bújva ismerkedhettek meg a tűzoltóautó felszereléseivel, főbb kiegészítőivel.

Március hónapban tűzoltók látogattak a Tündérkert Tagóvodába. Az interaktív foglalkozás keretein belül a gyermekek tűzoltó ruhába bújva ismerkedhettek meg a tűzoltóautó felszereléseivel, főbb kiegészítőivel. Beülhettek a vezető fülkébe és próbálhatták ki, milyen is a kormány mögött ülni. Tájékoztatást kaptak játékos keretbe foglalva, hogy hogyan kell eljárni és mi a teendő vészhelyzet esetén. Részük volt még továbbá tűzoltásban is, melyet biztonságos kereteken belül valósítottak meg a tűzoltók és, melyet az óvoda dolgozói is kipróbálhattak.

Biácsi Bettina