Alapítványunk - Együtt Egészségesen Alapítvány

Az Érdi Kincses Óvoda Tállya Tagóvodájának alapítványátt kérjük, támogassa
adója 1 % - val!

Adószám: 18676305-1-13

Alapítványunk közös a Kutyavári Óvoda alapítványával. Létrehozásakor olyan célt tűztünk ki, mely fontos a gyermekek számára, az óvoda közösségének. Óvodánk egyéni arculata az egészségre nevelés, egészség megőrzés, ez elsődleges fontossággal bírt.

Alapítványunk elsődleges céljai közé került a gyermekek egészségmegőrzése és a prevenció. A befolyt összegeket elsősorban olyan eszközök beszerzésére fordítjuk, amely hozzájárul egészségük megőrzéséhez. 2014 – ben telepítettünk új mászókát az óvoda udvarára, melynek megvalósításában nagy szerepe volt az Alapítványunknak.

A másik terület, amit fontosnak tartunk, az a gyermekek minél magasabb színvonalú fejlesztése. Azon óvodai eszközeink fejlesztése, bővítése, amely a gyermekek fejlődését segítik elő. Olyan játékok, torna eszközök beszerzése, melyek konkrét problémához nyújtanak segítséget. Ezeket a mindennapi életben is használjuk, így segítve a pedagógiai munka azon részét, mely a fejlesztésre, tehetséggondozásra irányul.

Köszönjük, ha támogatja munkánkat és az óvodás gyermekeket!