Maradék nélkül-rajzpályázat

Nyuszi csoportosaink, Varga Attiláné pedagógusunk vett részt a gyerekekkel ezen a pályázaton.

Pályázat célja, az újrahasznosítás, a konyhai, illetve kézműves vagy bármiféle „maradék” keletkezik háztartásunkba vagy környezetünkbe, azt igyekezzünk felhasználni.

A nyuszi csoportosok ezek tudatában készültek teljes lendülettel a pályázatra. Az alábbiak szerint dolgoztak:

„Az újrahasznosítás jegyében gyűjtöttük a papírgurigát, melybe a gyerekek vetettek fűmagot.
Kidíszítették olyan maradék szalagokkal, ami karácsonyi ajándékokon voltak. A ki fújt tojásokat összegyűjtött hagymahéjjal festettük meg.
A munkálkodás a környezettudatosság, az újrahasznosítás és a kreativitás jegyében készült” – ismerteti munkáját az óvodapedagógus kolléga.

Címkék:
Kutyavári Tagóvoda zöld hírek