EZ IS ÉRDEKELHET:
SZÜLŐI ÉRTEKEZLETEK 2023-24-es tanév
Érdi Kincses Óvoda (Edit utca 3 )
Napraforgó Január 23 kedd 16.30
Hóvirág Január 25 csütörtök 16.30
Liliom Január 24 szerda 16.30
Nárcisz Január 25 csütörtök 16.30
Nefelejcs Január 24 szerda.16.30
Levendula Január 22 hétfő kedd 16.30
Fácán Tagóvoda
Csalogány Február 5 hétfő 16.30 óra
Zöldike Január 31 szerda 16.30 óra
Fecske Január 30 kedd 16.30 óra
Pacsirta Február 7 szerda 16.30 óra
Cinege Február 1 csütörtök 16.30 óra
Harkály Tagóvoda
Sármány Január 31 szerda 16.30
Szalakóta Január 31 szerda 16.30
Tengelice Január 31 szerda 16.30
Fülemüle Január 31 szerda 16.30
Kutyavári Tagóvoda
Méhecske Február 1 csütörtök 16.30
Róka Január 31 szerda 16.30
Nyuszi Február 5 hétfő 16.30
Őzike Január 30 kedd 16.30
Csiga-biga Január 30 kedd 16.30
Mókus Február 1 csütörtök 16.30
Pillangó Február 7 szerda 16.30
Süni Február 2 péntek 16.30
Mackó csoport Február 8 csütörtök 16.30
Bagoly Január 31. szerda 16.30
Ófalusi Tagóvoda
Napocska Február 1 csütörtök 16 óra
Maci Január 30 kedd 16 óra
Katica Február 5 hétfő
Süni Február 1 csütörtök 16 óra
Tállya Tagóvoda
Méhecske Január 30 kedd 16.30
Süni Január 30 kedd 16.30
Kis Róka Január 31 csütörtök 16.30
Tündérkert Tagóvoda
Jázmin: Január 25 csütörtök
Margaréta: Január 30 kedd
Tulipán: Január 30 kedd
Pitypang: Február 1 csütörtök
Napraforgó Január 23 kedd 16.30
Hóvirág Január 25 csütörtök 16.30
Liliom Január 24 szerda 16.30
Nárcisz Január 25 csütörtök 16.30
Nefelejcs Január 24 szerda.16.30
Levendula Január 22 hétfő kedd 16.30
Fácán Tagóvoda
Csalogány Február 5 hétfő 16.30 óra
Zöldike Január 31 szerda 16.30 óra
Fecske Január 30 kedd 16.30 óra
Pacsirta Február 7 szerda 16.30 óra
Cinege Február 1 csütörtök 16.30 óra
Harkály Tagóvoda
Sármány Január 31 szerda 16.30
Szalakóta Január 31 szerda 16.30
Tengelice Január 31 szerda 16.30
Fülemüle Január 31 szerda 16.30
Kutyavári Tagóvoda
Méhecske Február 1 csütörtök 16.30
Róka Január 31 szerda 16.30
Nyuszi Február 5 hétfő 16.30
Őzike Január 30 kedd 16.30
Csiga-biga Január 30 kedd 16.30
Mókus Február 1 csütörtök 16.30
Pillangó Február 7 szerda 16.30
Süni Február 2 péntek 16.30
Mackó csoport Február 8 csütörtök 16.30
Bagoly Január 31. szerda 16.30
Ófalusi Tagóvoda
Napocska Február 1 csütörtök 16 óra
Maci Január 30 kedd 16 óra
Katica Február 5 hétfő
Süni Február 1 csütörtök 16 óra
Tállya Tagóvoda
Méhecske Január 30 kedd 16.30
Süni Január 30 kedd 16.30
Kis Róka Január 31 csütörtök 16.30
Tündérkert Tagóvoda
Jázmin: Január 25 csütörtök
Margaréta: Január 30 kedd
Tulipán: Január 30 kedd
Pitypang: Február 1 csütörtök